Nuoširdžioji Lietuvos atlikėja I. Zasimauskaitė pateko į „Eurovizijos“ finalą

Nuotrauka: AP-Scanpix nuotr.

Autorius: Donata Majauskienė
2018-05-09 07:50:00

Lietuvos atstovė Ieva Zasimauskaitė pateko į „Eurovizijos“ dainų konkurso finalą.Tai paaiškėjo antradienio vakarą Portugalijos sostinėje vykusiame pirmajame konkurso pusfinalyje, kuriame I. Zasimauskaitė varžėsi su dar 18 šalių atlikėjais.

Iš šio pusfinalio į finalą taip pat keliauja Austrijos, Estijos, Kipro, Izraelio, Čekijos, Bulgarijos, Albanijos, Suomijos ir Airijos atstovai.

Antrasis pusfinalis vyks ketvirtadienį, jame taip pat bus atrinkta dešimt finalistų, o Ispanijos, Jungtinės Karalystės, Portugalijos, Italijos, Prancūzijos ir Vokietijos atlikėjai į konkurso finalą patenka be atrankos.

63-iosios „Eurovizijos“ finalas Lisabonoje vyks šeštadienį.

Šis dainų konkursas rengiamas kasmet nuo 1956 metų. Lietuva jame debiutavo 1994 metais. Geriausias visų laikų Lietuvos pasiekimas „Eurovizijoje“ buvo šeštoji vieta – ją 2006-aisiais Graikijoje užėmė žymių Lietuvos dainininkų penketukas „LT United“ su daina „We Are The Winners“.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei tinklalapiuose be raštiško UAB “BNS” sutikimo neleidžiama.

Categories: Babadook

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

straysheppas
Font Resize
www.000webhost.com