Tik buvimas šeimoje skatina ieškoti sugyvenimo sprendimų

Nuotrauka: verslimama.lt nuotr.

Autorius: verslimama.lt
2018-05-08 09:00:00

Gegužės 19 d., šeštadienį, 12 val. nuo Seimo rūmų Lukiškių aikštės link pajudės šeimų eisena „MES už šeimą“. Penktus metus organizuojamas renginys skiriamas Tarptautinei šeimos dienai. Šiemet, Valstybės atkūrimo 100-ųjų metinių proga, jis nusidažys trispalvės spalvomis.Pasak eisenos sumanytojos ir organizatorės Jurgitos Pocienės, į šią eiseną kviečiami visi, kuriems šeima – pati didžiausia ir svarbiausia vertybė. „Taip norime atkreipti visuomenės, valdžios, jaunimo dėmesį į šeimą kaip pagrindą kiekvieno gyvenimui, be kurio žmogus tarsi neturi stuburo“, – tvirtina šešis vaikus su vyru auginanti Daugiavaikių šeimų asociacijos MES vadovė.

Šiais laikais, kai maždaug 40 proc. santuokų išyra, o jauni žmonės verčiau renkasi gyventi susidėjus, nei tuoktis, J. Pocienės manymu, svarbu kalbėti apie santuokinę šeimą kaip įsipareigojimą, kuriam atiduotos pastangos visada atsiperka. Ir ši grąža geriausiai regima bei pamatuojama sulaukus maždaug 50-60 metų.

„Kas būna, jei kaskart poroje kilus nesutarimui, trenkiama durimis? Žmogus, kuris negali pripažinti suklydęs, taip ir neišmoksta pasitaisyti. Vienus santykius keičia kiti, nuolat randama partnerio trūkumų, kol žmogus virsta išgąsdinta kate: išleidęs nagus ir pasirengęs gintis dantimis, jis nenori investuoti į artimą santykį, nes nežino, kada šis gali nutrūkti. Dažnu atveju skyrybos atrodo vienintelė geriausia išeitis, tačiau taip anaiptol nėra“, – įsitikinusi 15 metų santuokoje gyvenanti moteris.

straysheppas
Font Resize
www.000webhost.com